| AlxGoliatH a întrebat:

Salut,ce telefon imi recomandati dintre:Lg l5 II, Huawei ascend g510 si Nokia lumia 520? Mentionez ca unul dintre cele 3 va fi primul meu smartphone sau windows phone, deci in primul rand ma astept ca la viitorul telefon sa imi mearga bine jocurile fara lag de exemplu as vrea sa ma joc pes, asphalt 6 etc; cam asta este principalul motiv,in rest nu ma intereseaza foarte mult calitatea pozelor, o sa ascult ceva muzica, o sa navighez pe internet s.a.Deci ce telefon imi recomandati dintre cele 3 avand in vedere preferintele mele?

1 răspuns:
| enzodemes a răspuns:

Ți-aș recomanda Nokia Lumia 520 pentru că este un telefon de calitate și nu o să te dezamăgească.