| unicalone a întrebat:

Ce ziceti near lasa sa copiem la evaluarea nationala?(nu ca mas baza pe copiat dar totusibig grin)

5 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

laughing)Normal ca nu! Pune mana si invata

| kittykat a răspuns:

Noooo, sigur nu ne lasa.la noi ne-a spus ca au pus camere in fiecare sala de examen laughinglaughing, dar daca dai mita eu cred ca poti copia laughinglaughinglaughing

| aLeks_4722 a răspuns:

Lol,pe noi ne'a lasat sa copiem,nu am avut nevoie la romana,dar in schimb am dat de copiat la toti, si miercuri la mate o sa copiez, poate iau 10 la ambele tongue daca va intelegeti cu profesorii va lasa. la noi a venit o tanti de la inspectorat s-a uitat putin in clasa si a plecat,apoi iar am copiat,in fine acum depinde si de scoala si de cum va intelegeti cu profesorii, stii vorba aia "Cine seamana vant, culege furtuna" deci conteaza cum va purtati cu profesorii in clasele 5-8, dar in principiu pentru toti cei care zic ca "vai,e imposibil sa copiezi la examen, cum poti spune asa ceva?" ei bine gresiti mult aici, pentru ca e vina voastra daca nu stiti sa va purtati cu profesorii.

| TudoooriiitaaaxD a răspuns:

De anul asta nu se mai poate copia.Ne pune cate unu in banca si sunt doi supraveghetori si avem camere + ca acum nu se mai risca profii sa ne lase sa copiem deoarece de anul asta profesorii risca sa fie dati afara sad dar cine stie,,, poate mai circula informatii prin aer.

| Andrei_2704 a răspuns:

Sincer,aici depinde de oras. La mine, Oltenita prin jud.Calarasi,cadn am dat anul trecut examenul asta a venit profesorul si a mai dat o mana de ajutor unuia, apoi am mai copiat fiecare unde nu stiam, dar in principiu depinde de oras.