| Iulian998876 a întrebat:

Salut.
Ceva sfaturi pentru a fi mai special în ochii fetelor?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Katie1356 a răspuns:

Arata-le ca esti natural, increzator, amuzant si carismatic. Fetele mereu vor aprecia un baiat sincer, fara intentii ascunse, care le va face sa se simta speciale. Fii deschis, povesteste, complimenteaza-le ( nu in exces si sincer, sa se vada ca iti place cu adevarat), glumeste, surprinde-le cu un luat de mana sau un sarut pe obraz. happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Katie1356):

Sincer si fara intentii ascunse, haha. "Buna, sunt Gigel. Vreau sa te f&t."

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Special ești cum te-ai născut laughing) chiar aia te face special, că ești unic din naștere

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic că ești deja special, nu este nevoie să fii MAI special.
Este suficient să te bagi în ochii lor. Cum? Să le privești în ochi.