| JamilaGizeh a întrebat:

Hey fetelor, am o intrebare. Cum pot sa ma machiez daca nu mi se vad pleoapele deloc (cand am ochii deschisi rolling on the floor ) mi se vede doar arcada,deci nu prea am loc unde sa ma machiez sad. Ceva sfaturi, fetelor?

3 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

E simplu, inchizi un ochi, iar cu celalalt te uiti in oglinda si te machezi pe pleoapa ochiului inchis. Cand ai terminat, repeti aceeasi faza cu celalalt ochi. Uite aici un mic tutorial : http://www.youtube.com/watch?v=z4ImjXivwZ0 sper sa te ajute!

| val18 a răspuns:

Pai... incearca sa te machezi pe toata pleoapa si pana la spranceana tongue

| Chiorix a răspuns:

Hei! Aşa am şi eu. Încearcă să cauţi tutoriale pe Youtube.
Baftă!