| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune care sunt pasii pentru a-mi creste parul ca la Bvcovia sau 6ix9ine? Acum am parul scurt.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| LilWatamaloon a răspuns:

Daca vrei neaparat sa ai parul lung, lasa-l sa creasca, mergi la farmacie si cumpara-ti vitamine pentru par si foloseste sampon pentru crestere. Daca ai vazut bine, 6ix9ine avea si dread-uri la un moment dat, pentru asta nu ai nevoie de par lung, poti sa-ti comanzi niste dread-uri artificiale de pe net super colorate, doar sa gasesti persoana care stie sa ti le puna.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îl lași să crească.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai un prim pas ar fi sa nu te mai tunzi pana se face mai mare. Apoi poti sa il faci cum vrei.