| OFataCunoscuta a întrebat:

Imi poate spune cineva in cat timp creste parul in zona pubiana?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Incepe sa creasca la pubertate. Daca te epilezi depinde mult de metoda aleasa; daca te epilezi cu ceara va creste mai greu si in timp firul se subtiaza, daca te razi cu lama/epilezi cu crema firul creste mai repede si mai des.

4 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Cateva secunde

| Wihox a răspuns:

Incepe la pubertate si nu se mai termina.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dupa o epilare completa, podoabei pubiene ii sunt necesare pentru a ajunge din nou la starea normala privind desimea si lungimea firelor de par o perioada de circa 45-60 de zile.

| Corinutza17 a răspuns:

Incepand de la 2 -3 zile Apar radacinile daca Te epilzi cu lama