| noname_3387 a întrebat:

cine imi poate spune. dupa cate zile iei carnetul de conducere.Adica.dupa proba de conducere(orasul), my dureaza cateva zile, sau il iei pe loc?happy

6 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Dureaza cam o saptamana in general. Cel putin asa stiu de la sora unei colege.

| hândel a răspuns:

Mie mi-a venit dupa 4 zile, si nu-s "bazat".hee hee

| Ana_6509 a răspuns:

Mai din cate stiu eu nu ti-l da pe loc insa eu nu iti pot preciza cam dupa cate zile.

| Licurici_2296 a răspuns:

Cred ca in 3-4 zile. e imposibil sa il iei pe loc. nu garanteaza politia ca tu iei traseul, dureaza sa-l "scoata la imprimanta"

| kllass a răspuns:

Daca esti bazat ti-l da pe loc.laughingDaca nu in 48 de ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam in 3-4 zile!happy Si in timpul acesta nu mai ai dreptul de a conduce pe baza unui numar sau ceva de genu` cum era inainte, pur si simplu` ai nevoie de rabdare in astea 3-4 zile.
Bafta` si ai grija cum conduci!( Daca pentru tine era intrebarea).