| Robert_Gabriel_1993 a întrebat:

Salut cine imi poate spune si mie cum se cucereste o fata in ziua de azi?

Răspuns Câştigător
| etudor a răspuns:

Nu iesi din personalitatea ta, fii binecrescut, nu te da smecher.

3 răspunsuri:
| KM3 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa fii tu insuti happy

Stiu ca nu e foarte sofisticat raspunsul, dar e mai bine sa fii tu insuti, nu sa te dai drept nu stiu ce smecher si porcarii din astea(parerea mea), ca daca ii sa te placa o fata trebuie sa te placa asa cum esti tu happy

| rrroxy a răspuns:

IN PRIMUL RAND DEPINDE DE FATA.CE STIL ARE..in mod normal nu e cine stie ce o inviti frumos la o cafea te comporti decent si puneti in valoare calitatile dar fara sa o faci sa se simta mai jos decat tine.o invitatie la o cafea un film sau la patinoar nu dau gres.

| Lav999 a răspuns:

Trebuie sa fi mereu atent cand esti cu ea, sa ii faci câte un cadou din cand in cand, sa o asculti cu atenție cand ea vorbește. Te sfatuiesc (daca nu va cunoasteti foarte bine) sa nu incepi sa injuri sau sa te iei cu băieți la bătaie, fetele nu apreciază astfel de lucruri ci faptul cum o vrajesti prin vorbe. Sa nu tabari pe ea... Las-o sa se indragosteasca încet de tine, adică pana o sa înceapă sa te sune sau sa te caute. Succes!