| MarryDaniella a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un sfat? Sunt îndrăgostită de un coleg de clasă şi nu ştiu dacă el simte ceva pentru mine. Cum ar trebui să procedez? Funda celui mai bun şi util sfat.

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Spune-i sau mulţumeşte-te că l-ai cunoscut doar!

| DomnishoaraTPU a răspuns:

Salut!
1.Poti sa afli informatii despre el de la prieteni sau colegi.
2. Poti sa incepi sa discuti cu el pe facebook, twitter sau pinterest.
3.Fii politicoasa, fii cat mai ingrijita si sociabila si incearca sa incepi o discutie cu el.Ai curaj!
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!
Funda?!
kiss