| AdrianSvR a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare:Am o fata la mine in clasa de care imi place dar sunt prea timid sa i-o spun.Cum ar trebui sa procedez? Doar ieri ce un coleg de-al meu a intrebat-o si ea a devenit prietena lui. Poate cand se vor desparti sfaturile voastre ma vor ajuta.

4 răspunsuri:
| がさいゆの a răspuns:

Pai nu trebuie sa-i spui neaparat ca o placi trebuie doar sa te comporti frumos cu ea, sa ii iei apararea sa o ajuti...stii tu..Si asa se va indragosti ea de tine..Crede-ma ca functioneaza de fiecare data

| me22 a răspuns:

Ia-o în brate discret, poarta-te frumos cu ea, zâmbește-i big grin Toate fetele adora astawinking

| pisicutzamik a răspuns:

Buna,ma bucur ca astepti si nu te bagi peste colegul tau, pai la fel de simplu spune-i ce simti cu adevarat pentru ea

| Andreicik a răspuns:

Fi mai multe complimente si gandeste-te poate i daruiesti ceva...