| jamesbond531 a întrebat:

cine s-a uitat la skins uk si o considera adorabila pe cassie? deci nu ma las pana nu adun cativa sa mergem in anglia sa o gasim si sa devenim prieteni la catarama! e posibil orice atunci cand cu adevarat iti doresti! primul raspuns funda restul votwinking

2 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Alt nebuletinat/fan obsedat/plictisit/stalker.
"sa mergem in anglia sa o gasim si sa devenim prieteni la catarama"
I-auzi la tine, daca tot o sa mergi in Anglia, sa treci si pe la regina poate poate o sa te ridice la rangul de cavaler.

"e posibil orice atunci cand cu adevarat iti doresti!"
Desigur... asculta http://www.youtube.com/watch?v=tF0zkiBPsUs
, este acolo un vers care te descrie "orice vis devine realitate daca esti... ".

| jamesbond531 explică:

Fan foooooarte mare prefer.