| anonim_4396 a întrebat:

Salut.cine stie care sunt cele mai bune proteine sa fac muschi mai repede.ast ras

2 răspunsuri:
| Drauzy a răspuns:

... daca doresti sa iei proteine te sfatuiesc sa te tii de sala pana mori, astfel toata munca depusa se transforma in grasime.
incearca alergatul, inotul si exercitiile fizice scurte care dau rezultate bune pentru intarirea musculaturi.

| master_7023 a răspuns:

Proteinele naturale sunt cele mai bune. dar sunt si costisitoare... Daca iei proteine sintetice... vorba lui Drauzy trebuie sa faci sala pana mori happy