| RadZor a întrebat:

Cineva din Iasi poate sa imi spuna daca este vreun magazin care vinde flesh tunnels pe acolo? merci anticipat.

6 răspunsuri:
| FlyJack a răspuns:

Uite un magazin online, de încredere care vinde Flesh Tunnels -> http://www.bestial.ro/magazin-445-flesh_tunnels.html
Sper că ţi-am fost de ajutor.

| Coraline14Dnb a răspuns:

Hm, sa stii ca nu sunt magazine de fleshuri.
Eu mi le-am facut singura din fimo, si le fac si la comenzi etc. :3 spirale/expandere/plugs.
Mna, de ceva poate-mi scrii (piinku_17xd)

| Coraline14Dnb a răspuns:

Daca vrei, eu le fac hand made.
Adica din fimo mi le-am facut pe toate si astfel am putut sa-mi maresc singura dimensiunile sau sa-mi fac modelul preferat. expandere spirala/con / fake flesh / flesh gol / plugs :3. si imi scrii daca doresti.(piinku_17xd)
Mna, la mine e 5 lei unul laughing indiferent de marime etc.

| RadZor explică:

Da, stiu site-ul, ma gandeam sa imi iau de acolo, da' daca tot ma duc in Iasi weekend-ul asta, m-am gandit sa imi iau de acolo, sa raman cu ceva laughing

| Sunnywaves17 a răspuns (pentru RadZor):

Nu se gasesc in Iasi, de acolo sunt eu ^^