| BomBonela a întrebat:

comunic cu un baiat de vreo 3 ani si simt ca ma place, el e cu mine intr-o scoala, vorbim pe net dar in realitate nu si asta ma deranjeaza. El are 18 iar eu 15ani.Cum sa procedez? mie imi place la nebunie de el, dar ma tem ca nu cumva sa-si bata doar joc de mine. ajutati-ma please?

Răspuns Câştigător
| aiurea231223 a răspuns:

Daca iti este prieten, fie ca petreceti mult timp impreuna sau conversati pe massenger mai mult, atunci nu isi va bate joc de tine. Incearca sa vorbesti cu el sa mai iesiti din cand in cand impreuna nu numai sa vorbiti pe massenger sa va apropiati mai mult ca prieteni si cand crezi tu ca esti pregatita atunci poti sa ii spui mai delicat ca iti place de el ca daca eu trantesti direct in fata" ba vezi ca eu te plac" s-ar putea speria. Succez >big grin

4 răspunsuri:
| aiurea231223 a răspuns:

Nu ai vrea mai bine sa discutam problema asta pe mesenger?winking iti dau eu id meu daca vrei si vorbim acolo big hug

| aiurea231223 a răspuns:

Tiam trimis mesaj cu id meuhee hee

| BomBonela explică:

As vrea eu sa iesim, da problema e ca as nu vorbeste deloc cu mine in realitate, dar eu sunt nebuna dupa el sad

| BomBonela explică:

Ajutati-ma!