| flory_2293 a întrebat:

Mie imi place de un baiat si el stie chiar el a venit la mine si mi-a spus,, stiu ca iti place de mine,, dar lui nu ii place de mine, ii place de alta fata.adica a spus ca sunt de treaba ...ne jucam, vorbim. dar in rest nimic altceva. el se da la alta fata, ce sa fac? ajutati-ma please! crying

7 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Nu poti tine pe cineva langa tine cu forta.Asta e viata, e buna si rea, dar totusi e mai bine asa, rau cu rau dar mai rau fara rau.Si eu am trecut prin asta, dar am trecut mai departe, am incercat sa uit. happy

| Farcas a răspuns:

Cred ca nu este o zi in care sa nu fie cel putin o intrebare de acest gen. Ce crezi ca ai de facut? Sa il lasi in pace, nu ai ce face. Daca spui ca va jucati inseamna ca sunteti copii, ce dragoste ar putea exista la anii vostri? Accepta realitatea si ramaneti in stadiu in care suneti daca nu vrei sa il pierzi si ca prieten.

| believe a răspuns:

Ignoreaza-l. daca tine la tine, va fi gelos, daca nu insemni nimic pentru dinsu, nu va observa schimbarea.astfel vei sti ce sa faci mai departe! succes

| ßïą♫♥ .. a răspuns:

Pai. floryhappy. si eu sunt aproape in aceeiasi situatie ca si tinehappy. singurul sfat pe care ti-l pot da, chiar daca iti este foarte greu, trebuie sa-l uitihappy. daca zice ca nu te placehappy. incearca sa uitihappy. si stiu ca nu vei putea, dar incearca si ai sa vezi ca totul va fi bine!winking. poate el te place si nu vrea sa iti spuna si poate ar vrea sa te faca geloasa.analizeaza-lhappy. sper ca te-am ajutat:*. succes>big grin

| ~Ella.~ a răspuns:

Sunt cam in aceeasi situatzia cu tinesad
Eu am incercat sa uit dar n-am putut, poate tu totusi vei putea.sad
Succes:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost intr-o situatie similara cu a ta:mi-a placut la nebunie de un baiat vara trecuta, dar el avea prietena, asa ca singurul lucru pe care am putut sa-l fac a fost sa-l uit...si apoi sa ma reorientez spre altcinevawinkingcred ca lucrul acesta ar trebui sa-l faci si tu, pentru ca asta este singura solutie.succeshappy

| andreea0524 a răspuns:

Schimba-ti orientarea sexuala