| carismgal a întrebat:

cred ca am o problema de care multi v-ati lovit pana acum ...sau nu. oricum eu imi incerc norocul si va intreb.
am aproape 15 ani, sunt fata si spun sincer ca m-am saturat de prietenii mei. eu si prietena mea ( cea mai buna) nu suntem chiar "cuminti". ma rog facem cam toate lucrurile care se fac la varsta noastra( nu ma refer la chestii legate de sex). problema este ca prietenii nostri sunt destul de "paraciosi" si cum facem noi ceva afla toata lumea. eu sunt din ploiesti si ma gandeam daca nu stiti cateva locuri unde as putea sa imi fac niste prieteni ( dar nu pe net) de treaba si care sa nu asculte manele.
merci mult ce ajutor!

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu pui si conditii de inaltime, greutate ori culoare a parului?
Muleaza-te tu dupa ei, sigur stii cum sa-i iei ca sa nu mai parasca.
Apropo, ca m-ai facut curios, ce prostii faceti?!

| Aly07 a răspuns:

Printre lucurile acelea pe care le faceti la varsta voastra se afla si chiulul nu?, iar prietenii vostrii va parasc.
In legatura cu prietenii : Cei mai buni prieteni nu se cauta ci iti ies singuri in cale, trebuie doar sa ai rabdare happy.
Succes.

| .::CyBeR::. a răspuns:

Apai ce prieteni mai sunt si aia care te parasc?
Eu zic ca aia-s numai niste TRADATORI.

| BuBuLyNa a răspuns:

Incearca sa te imprietenesti cu copii de la tine din cartier, din clasa si din alte clase.Succes!

| zumba zumba a răspuns:

La 15 ani nu gasesti la scoala, la liceu niste copii cu care sa te intelegi bine?

| dudu_3763 a răspuns:

big grin ma ofer eu...
sunt din ploiesti.nu ascult manelelaughing am 17 ani daar cum sa zic.,

glumesc nu ma ofer eutongue
pai nu poti sa iti faci prieteni la liceu? banuiesc ca la aproape "15"ani esti a 8-a ah?hee heepai depinde si de scoala... daca esti la o scoala buna poti sa iti faci acolo prieteni, dar daca esti la o scoala "din sat" e mai greu...plimbate prin oras, bateti joc de aia care te parasc si parastei si tu.big grin

rea si mica Succes si un an nou fericit