| NituF a întrebat:

Salut, cred ca am ramas in pana de idei si vreau sa imi dati fiecare cate un sfat/idee despre ce cadou ar trebui sa iau pentru un majorat? baiat suma:8-9mil. In afara de ceas/parfum/bautura astea deja sunt obisnuite, vreau ceva care chiar sa ii placa sa ne tina minte dar si ceva util.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si eu ma pregateam sa te fac fraiera ca dai 9 miloane pe curu la unu laughing
Ce dracu ba sa ii iei de 9 milioane?
iai un telefon bun, un calculator, un televizor, eu stiu? eu preferam sa ii iau eu 1 cadou, nu sa pun la gramada
Lucru amestecat miroase a... happy intelegi tu.winking

| Gstefan a răspuns:

Depinde de ce interese are baiatul respectiv, ce anume ii place, ce hobbyuri are. Eu zic ca 9 mil este o suma prea mare pentru un cadou, dar daca te tine buzunarul dai bice. Incearca ceva simbolic.

| NituF explică (pentru Gstefan):

Pai punem mai multi si de aceea.

| Gstefan a răspuns (pentru NituF):

Aha, deci e un cadou din partea cercului apropiat de prieteni. Incearca sa va interesati de un inel facut la comanda.