| vnvrgvskjdv a întrebat:

Cum as putea sa scap de grasimea abdominala? In special de cea din lateral (sa zic asa). Stiu ca sunt mica,dar nu pot purta orice datorita kg, si ma simt prost ca m-am ingrasat asa.Am 1,62 si 54 kg.Nu arat rau dar, parca am corpul "deformat" in zona abdomenului.Imi recomandati si mie niste exercitii fizice,o dieta mai simpla ceva, va rog?

2 răspunsuri:
| nevastuica_7599 a răspuns:

Poti face abdomene, alearga dar ar merge si putina gimnastica... si pe mine m-a ajutat mult aparatul relax & spin tone.big grin

| ღBrunette a răspuns:

Încearcă să mănânci cât mai sănătos şi să eviţi tot ce ţine de fast-food. De asemenea, încearcă să îţi stabileşti un program şi să mănânci la oră fixă. Stai departe de dulciuri, dar şi de băuturile carbogazoase. Şi ca să apară rezultatele, fă şi puţină mişcare în fiecare zi. Eu nu îţi pot recomanda ceva mai mult de atât, că s-ar putea să nu aibă efect asupra ta. În cazul în care nu obţii rezultate, poţi consulta un medic nutriţionist. Sper că ţi-am fost de ajutor. :*