| PuntIle a întrebat:

am 15 ani si ma simt putin grasut in zona abdominala, numai putin, adica sunt slab in rest laughing cum as putea sa scap de grasimea de acolo? Prin ce exercitii? Multumesc

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Abdomene, alergat, mers cu bicicleta, etc etc.

| Cristina12457 a răspuns:

Să înțeleg că ești băiat. Dar nu contează, poți să îți cumperi un corset și să mănânci sănătos. Am auzit că de la corsete o grămadă de oameni au slăbit în doar câteva zile vreo 5 cm. u știu dacă poartă și băieții, dar totuși cred că poartă laughing. Acum depinde și de calitatea corsetului. Mai faci mișcare, abdomene, chestii de astea. Succes!