| maria_9992 a întrebat:

Cum aş putea scăpa de coşurile de pe spate? Dra urmele din cauza lor? Mi'au rămas ceva urme care arată ca nişte pete şi sunt foarte urâte mai ales ca nu pot să port nimic cu spatele gol straight face

2 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Si eu ma confrunt cu aceeasi situatie straight face stiu ca se fac de la bluze, tricouri. dar nu stiu cum sa scap de ele.

| Cleona a răspuns:

Eu nu am avut niciodata cosuri pe spate, dar pentru inceput, nu le mai sparge, sau nu le mai face nimic, lasale in pace si sa vezi ca iti trec!