| DariusAdrian a întrebat:

Cum pot scapa de urmele lasate de cosuri?

In trecut am avut niste probleme cu cosurile, ca majoritatea adolescentilor.Nu ma puteam abtine sa nu le ating, zgarman etc; cu timpul cosurile au trecut dar pe fata mi-au ramas multe urme....prin ce metode pot scapa de aceste urme? Ceva solutii naturale? Tratamente sau Produse?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma refeream la asta, ci la alta mai scumpa pe care am vazut-o la T.V. - teleshoping, al carui nume nu mi-l mai amintesc, dar, bine ar fi sa o cumperi pe aceia pe care ai gasit-o tu, iar in caz ca nu isi face efectul pe care il cauti [dar este posibil sa si-l faca] atunci, cauta alta tot de melci, mai scumpa si mai buna.

Domnul Isus sa te binecuvinteze! happy

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Seva extrasa din melci, este o crema care costa cateva milioane...

| DariusAdrian explică (pentru anonim_4396):

Multumesc de raspuns am gasit ceva asemanator aici:
http://www.icosmetice.ro/111-crema-cu-extract-din-melc-herbagen.html

Despre asta este vorba?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DariusAdrian):

Eu nu ma refeream la asta, ci la alta mai scumpa pe care am vazut-o la T.V. - teleshoping, al carui nume nu mi-l mai amintesc, dar, bine ar fi sa o cumperi pe aceia pe care ai gasit-o tu, iar in caz ca nu isi face efectul pe care il cauti [dar este posibil sa si-l faca] atunci, cauta alta tot de melci, mai scumpa si mai buna.

Domnul Isus sa te binecuvinteze! happy

| AlexandraM888 a răspuns:

Ulei de argan 100%, te scapa de urmele facute de cosuri!