| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac si eu update de la o versiune la alta la android? Am un Lg e510 si cineva zicea ca iti da ei o chestie la telefon si cu aia sau ca descarci ceva...Nu stiu sigur. Imi puteti explica cum fac? Sau trebuie sa ma duc la ceva vreun reprezentant?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Odata cu telefonul cumparat in mod normal primesti si un cd cu soft-ul necesar sincronizarii si a altor lucruri necesare.Cu acel soft in mod normal poti face update la softul telefonului. Daca nu poti cu el intra la LG pe site si cauta pe acolo soft de actualizare software telefon