| Sebycocuz a întrebat:

Am un LG e510 si as vrea sa filmez hd(720p), nu stiti cand va primi un update la android sau daca nu cum as putea altfel sa fac telefonul sa filmeze hd findca sunt sigur ca e capabil de acest lucru?

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Update-urile nu au treaba cu asa ceva.
Partea hardware e hardware, iar software e software...

| yon3l a răspuns:

Pai in primul rand nu filmeaza in hd am verificat la specificatiile acestui telefon si filmeaza vga240fps iar in al doilea ar putea sa iti mearga aproape de filmarea unui video hd daca ai avea programul respectiv dar hd nu iti va filma niciodata.

| Sebycocuz explică:

Da asta dovedeste ca nu aveti vreo tangenta cu telefoanele...