| St3fan_2335 a întrebat:

Salut.Cum pot face muschi la mana? fara sala daca ridic greutati de 2kg in fiecare zii de 100 ori reusesc ceva?

2 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

2kg e cam putin, ar trebui vreo 7kg minim dar depinde si de ce varsta ai.
Ai putea de asemenea sa faci flotari, faci cate 4-5 serii de cate 15-20-25 depinde cate poti. Daca vrei sa faci piept le faci cu mainele mai departate iar daca doresti mai mult la brate faci cu mainele in dreptul umerilor.
Bafta

| costel_2144 a răspuns:

Intereseazate la un club de culturism trebuie sa iei anabolizante, prafuri, si un pumn de pastile alfel piele si os