| Lipcan_Alina_1997 a întrebat:

Cum pot sa aflu daca un baiat anume ma place? dati mai multe metode.....Multumesc

Răspuns Câştigător
| buuuum a răspuns:

Pai daca atunci cand il vezi si vorbiti el roseste, se uita doar in ochii tai sau nu se uita deloc in ochii tai, daca mereu iti da intrebari cum viata? cum merg treburile? si altele legate de tine, atunci fii sigura te place happy

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă te bagă în seamă mereu sau dacă îţi zâmbeşte când vorţi...sau dacă se poartă frumos cu tine.

| Ammizzu a răspuns:

Daca iti da atentie

| alialinu75 a răspuns:

Poti vorbi cu un prieten/a de a lui cu care te intelegi bine si o poti pune pe prietena ta sa_l intrebe ce parere are despre tine

| frouzz a răspuns:

Cea mai buna metoda este asta
-Buna ce faci?
-VB cu tine lol
-Ma placi in modul ala?
Acum e cel mai important daca spune da e bine daca spune nu e rau