| Chris01 a întrebat:

Bună TPU, am luat 4 in teză la engleză și când m-a intrebat profesorul ce notă am, am spus că 5 si mi-a pus 5 in catalog, iar colegul de bancă m-a spus că am 4 nu 5 si mi-a cerut teza si profesorul mi-a spus ca nu ma mai trece. Credeți că o să ma mai treacă? Pe semestrul 1 am media 6(să-i cer scuze profesorului?)

4 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Vorbește cu profesorul. Cere-i scuze.

| Andreeush a răspuns:

Nu crezi că ai greșit?
Ar trebui să îți ceri scuze, nu a fost corect să minți în legătură cu nota.

| ywar a răspuns:

Minciuna are picioare scurte, se pedepseste. Romania a ajuns asa pentru ca smecheria si minciuna sunt la rang de religie. Primul gand al romanasului este sa fure... ce e de furat, ce e de praduit?

| Maripapaia a răspuns:

De ce mai stai lângă asa coleg de banca?
Du-te la profesor si cereți scuze si spune-i ca ai facut o prostie si ca nu vei mai face.