| anonim_4396 a întrebat:

cum pot slabi, fara sport? si fara efect eu eu?

nu vreau linkuri va rog si nici sa incepeti cu fraze aberante. doar niste sfaturi.

8 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Mananca mere. 1 kg pe zi...in 3 zile slabesti 2 kg.Doar mere happy Nici mie nu-mi place sa fac sport :-s

Cate kg ai? Si ce inaltime:*? Astept raspuns

| Marii a răspuns:

Fara sport? Fara sport nu faci nimic, trebuie sa te si intretii. E prea mare lenea?

| Deny_8368 a răspuns:

Bea multa apa.mananca mai putin ...ar dupa ora 8 sa nu mananci nimic, plimbate 30 de min pe zi ...eu am slabit asa 3 kg

| Angellina a răspuns:

Bine ca stii tu ce probleme am eu de te apuci sa zici ca e lenea prea mare. daca, doamne fereste, vei pati ceva si sa nu te mai poti deplasa, sper sa nu iti spuna nimeni ca esti lenos sau lenoasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau sa slabesc si nu vreau sa fac sport...nu mai mult de 3 kgbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananca o zi fructe si una legum.Asa vei slabi 1 kg pe zi, nici mie nu imi place sportul.Am slabit 7 kg in doar o saptamana asa

| lukutza a răspuns:

Ciau, am si eu o matusa cu handicap si a slabit 20 de kg. a baut in fiecare dimineata o cana de apa fierbinte(pe stomacul gol), si in rest a mancat cam de toate. seara manca mere cat mai multetongue(nu mai tarziu de ora 7). sper sa te ajute:*

| lukutza a răspuns:

Ciau, am si eu o matusa cu handicap si a slabit 20 de kg. a baut in fiecare dimineata o cana de apa fierbinte(pe stomacul gol), si in rest a mancat cam de toate. seara manca mere cat mai multetongue(nu mai tarziu de ora 7). sper sa te ajute