| anonim_4396 a întrebat:

Cum v-ar place sa fie cartea pe care vreti s-o cititi? Ma refer la limbaj, subiecte etc.

Răspuns Câştigător
| SimionAlexandru a răspuns:

Salutare.
Depinde de fiecare persoana in parte, ce pasiuni are. Eu, de exemplu, sunt foarte pasionat de spiritualitate, psihologie motivationala si inspirationala. Mi-a schimbat viata, m-a ajutat sa inteleg oamenii mult mai bine, sa ma inteleg pe mine insumi mult mai bine, si sa imi traiesc viata fara teama, si din fericire, acum am puterea sa vad partea pozitiva in absolut orice experienta. Iti recomand cu incredere cartile lui Neale Donald Walsch. Vei ramane surprins.

2 răspunsuri:
| DraudeS a răspuns:

O carte istorica, eventual perioada interbelica.

| NewByePeCs a răspuns:

Cartea pe care o citesc:
Eu citesc "Jurnalul unui Pusti'' de Jeff Kiney.

Limbajul:
Nu este URAT.

Subiectele:
Sunt: Interesante, haioase, placute