| darkreaper a întrebat:

Salut, Cunosc o fata de cand eram un pusti, am copilarit anpreuna si e cea mai buna prietena a mea. Dar vreau mai mult, vreau sa fie IUBITA mea, dar ea nu mai e atrasa de mine pentru ca ma cunoaste prea bine. Vreau sa stiu ce pot sa fac, cum sa o conving sa o am langa mine CUM?

2 răspunsuri:
| adormuzika a răspuns:

Pai nu prea stiu ce sa zic.eu zic sa mai vorbesti cu ea despre chestia asta si sa-i zici. ca tu ti la ea mai mult ca la o prietena foarte buna si ca ati vrea sa fiti ceva mai mult.asta tiai dori tu si daca e ea de acord... dar daca ia ti-a zis ca te cunoaste prea bine poti sa-i zici ca nici o data nu te va sti 100% si poate ca iubit te vei comporta alfel si poate chiar va potriviti si va mergehappy... sper sa rezolvi ceva si sa iasa cu bine team lasathappykiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-o usor de mana si spune-i ca vrei sa ii zici ceva, spune-i tot ce simti si daca crezi ca simte la fel vezi ce atitudine are, o saruti si gata