| darkreaper a întrebat:

Salut, Cunosc o fata de cand eram un pusti, am copilarit anpreuna si e cea mai buna prietena a mea. Dar vreau mai mult, vreau sa fie IUBITA mea, dar ea nu mai e atrasa de mine pentru ca ma cunoaste prea bine. Vreau sa stiu ce pot sa fac, cum sa o conving sa o am langa mine CUM?
Astept raspunsurile voastre

3 răspunsuri:
| PSHYCH8DYLLIC a răspuns:

Paiii dc nu`i zici pe fata adevarul?

| MangoGirl a răspuns:

Fetelor le place sa li se zica personal, in fata. daca nu accepta macar roag-o s-o faca pentru tine, pentru prietenii care ati fost si veti fi in continuare amici, indiferent de cum se va sfarsi relatia

Răspuns utilizator avertizat