| rapidistzu a întrebat:

Salutbig grin intrebare pentru fete : cum vreti sa fie:
1)iubitul vostru
2)sotul vostru
Cum vreti sa arate?

Răspuns Câştigător
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Nu conetaza cum arata,fizic te poti schimbaa,conteaza personalitatea,cat de fidel e, cat de deschis e cu tine, sincer, descurcaret, inteligent.Pentru mine asa art trebui sa fie si sotul si iubitul.(bine la exterior sa se vada ca totusi, se spala si se ingrijeste cat de cat).

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Trebuie doar să fie diferit, să aibă ceva aparte. De asta sunt într-o relaţie de 4 ani şi sper să dureze cât mai mult.
Dar ca să-ţi răspund la întrebare, mă uit în primul rând la ochi, zâmbet, suflet şi apoi, la restul.

| rapidistzu explică (pentru AikkoxD):

Buna,iti urez succes in relatia ta, sper sa dureze cat mai mult.
Dar nu inteleg faza asta, am mai vazut undeva''ma uit la suflet''
ce vrea sa insemne? adica cat este el de bun sau ce?

| AikkoxD a răspuns (pentru rapidistzu):

Mulţumesc.Da,adică. Să aibă un suflet curat, să fie înţelegător, sincer etc.