| Axelx a întrebat:

Salut big grin Sunt în clasa a XI-a și mă întreb unde să mă duc la facultate *Da, știu că am timp dar am zis că mai bine o să știu din timp și mă pregătesc corespunzător decât să se întâmple invers*. Până acum eram fixat pe Universitatea Babes Bolyai dar recent am primit vestea că aș putea să aleg și o facultate din Londra în schimbul UBB-ului. De atunci mă gândesc într-una la alegere. M-ar putea ajuta cineva cu un sfat sau informații suplimentare/argumente să mă pot decide? Mulțumesc frumos big grin

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Stiu universitati din Anglia care aveau termenul de inscriere pana pe 15 ianuarie, intereseaza-te de cele care nu s-au inchis inca si grabeste-te pentru ca daca vrei in afara te inscrii cu un an mai devreme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la ce specializare vrei sa mergi, in plus costurile sunt pe masura.