| Brilliant1997 a întrebat:

Salut, daca imi fac ING CARD STUDENT, are cumva si chestia aia cu visa electron? adica de exemplu ma pot juca la bet365?

FUNDA + VOT!

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Bine ca ai spus, sa le zic alora de la ING sa nu-ti dea, ca-ti toci banii la pariuri :)) Visa sau Maestro sau Mastercard sunt de fapt "marcile" cardurilor, cum ar fi adidas, sau nike sau puma, care sunt folosute de mai multe banic, cum si marcile sportive sunt vandute de mai multe magazine. deci nu este o optiune anume, ci un naumit tip de card. si da, cardul ing student este unul de tip visa :P http://www.ing.ro/ing/ro/Carduri/Card-Student.html

| GMC90 a răspuns:

Salut. Daca iti faci orice card chiar si cu online shopping nu o sa poti juca la cazinouri online.
Dar iti ofer o solutie simpla.
1.Iti faci card oriunde vrei ING /BCR etc cu optiune sa poti face shopping online.
2.Intri pe moneybookers iti faci cont acolo.
3.incarci bani din cardul tau pe moneybookers.
4. incarci dupa moneybookers pe bet365.
5. Castigi jackpotul.