| Evelinmariaa a întrebat:

Nu am baut niciodata. Pot sa ma îmbăt de la o sticla de strongbow?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca il bei pe stomacul gol posibil sa te ametesti oleaca

| deeeaqq a răspuns:

Nu te îmbeţi de la o sticlă, am încercat şi eu săptămâna trecută

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

Tu ai "încercat" două, nu unawinking

Răspuns utilizator avertizat
| 94Lucifer94 a răspuns:

Da, pentru că are 4.5% alcool. Poate nu te îmbeți, dar te amețește puțin de cap dacă e prima dată când consumi această cantitate de alcool.

| ØverTheRainbøw a răspuns:

Normal doar o sa ametesti putin, acum depinde si de tine

| Sorina024 a răspuns:

Depinde de organismul tau.In general sa n-o bei deodata ca exista sanse mari sa o faci, ia cate o gurita mai mica si ia pauze intre ele si in felul asta in cel mai rau caz te ametesti.