| unualtu99 a întrebat:

Salut, daca o profesoara ti-a scazut media la purtare cu pixul se mai poate sterge sa-u mi-o scazut direct media?

2 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Buna.
Daca a pus`o cu pixul inseamna ca e sigura de alegerea facuta.
Daca esti foarte cuminte si inveti bine s`ar putea sa o taie, desi sunt slabe sansele.
Oricum, daca era doar o 'amenintare' o trecea cu creionul.

Succes.

| Ncl_9813 a răspuns:

De sters nu se poate sterge, dar se poate modifica se taie nota repsectiva si se pune stampila de la director dupa care se trece nota dorita.