| AdeliS6768 a întrebat:

cand imi schimb windowsul se sterg datele doar de pe C sau si din alta parte?

9 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

De fapt datele nu se sterg raman fragmente pot fi recuperate cu ajutorul unui depanator hdd practic doar se sterg ele raman ani buni pe hdd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Depinde cum dorești,partiția C se șterge sigur, deoarece acolo intră windows-ul, iar celelalte partiții la alegerea ta, dacă vrei le formatezi dacă nu, nu!

| Rebecca123 a răspuns:

Doar de pe Cwinking

| adybb a răspuns:

In general doar in c

| Fefe600 a răspuns:

Depinde, daca vrei ti le poate sterge si din D, dar din C se sterg automat.

| TheBwgg a răspuns:

Doar din C

| Vlad9612 a răspuns:

Depinde ce partitie formatezi dar in general se strege partitia C

| MrsTomlinson a răspuns:

Salveaza-ti tot ce iti trebuie in D...doar acolo sunt in siguranta happy

| baisan a răspuns:

In general da in c