| Cristi132 a întrebat:

Daca sunt virgin, pot folosi prezervativ?

9 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Da

| darrio2007 a răspuns:

Bineanteles ca da. Exceptand cazurile cand iti doresti un copil.

| GdX a răspuns:

Esti baiat. Ce crezi ca e virginitatea la un baiat? Doar o chestie psihologica. La 95% din cazuri nu se rupe "ata" daca te gandesti la asta. Pune balonasul pe jucarie si da-i drumul la treaba.

| Violleta2022 a răspuns:

Este chiar indicat sa folosesti prezervativ in toate situatiile de sex!
Prezervativul te fereste de bolile cu transmitere sexuala si fereste fata de o sarcina nedorita.

| ywar a răspuns:

Da, cu conditia sa o faci numai cu Manuela!
https://www.youtube.com/watch?v=R2gUUSeCk24

| aCek1ng a răspuns:

Desigur, este chiar indicat.

| blackPug97 a răspuns:

Normal ca poti.Si e si indicat, din mai multe motive.

| IisusChristos a răspuns:

Da, dar prima data iti bagi mana in el

| senrogas a răspuns:

Ar trebuii sa folosesti prezervativ in orice situatie sexuala, decat daca nu cumva vor ai tai nepotei