| Autumnfeelings a întrebat:

Daca un baiat se uita tot timpul la mine si daca ma uitam eu la el si prefacea ca se uita alt undeva si cand am iesit din scoala si s-a uitat la mine si mi-a aratat un zambet ce inseamna?

5 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Ii esti draga si te place. Daca sentimentul e reciproc, zambeste-i si tu! happy Poate va imprieteniti. Pupic!

| Picipuu a răspuns:

Pai hai sa ne gandim logic: TE PLACE. Poate fii alt ceva? big grin Gandeste-te putin thinking nu te simti bine ca esti apreciata?batting eyelashes adica totusi nu conteaza daca nu arata bine ideea e aceeasi tongue
Profita de ocaziebatting eyelashes

| diminutiv a răspuns:

Ca s-a spalat pe dinti!

| babyloving a răspuns:

Te place foarte mult. daca il placi si tu puteti sa o luati usor pas cu pas pana aceti o relatie solida.