| butterfly2013 a întrebat:

Salut, dati-mi si mie idei pentru un sms pentru iubitul meu.Mersi

6 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu iti voi da unul de noapte buna ca tot e tarziuwinking
Buna m-a gandesc la tine,stiu ca te gandesti la mine,de aceea iti soptesc, noapte buna te iubesc:X
Sper sa iti placa, asta mi-a venit in minte.

| madalyna a răspuns:

Calcate-ar trenul fericirii si un sac de bani sati cada-n cap trasnite-ar fulgerul iubirii si apoi. SA CAZI LA MINE IN PAT

Imi lipseste atingerea ta catifelata pe tot corpul meu atat de rece, mi`e frig fara mangaierile atat de suave pe care le primesc de fiecare data cand ma misc si tu esti cu mine imi lipsesti dar nu te gasesc. pijamaua mea!

Ce prezenta cata inteligenta cat farmec si ce ochi frumosi dar am vb destul despre mine! tu ce mai faci?

Dragostea noastra este ca o bola care netratata se poate agrava.Ce zici aruncam pastilele?

Cand te gandesti ca ma gandesc ca te gandesti la mine, eu ma gandesc ca te gandesti ca ma gandesc la tine.

Imi aduc aminte cum a fost prima oara. M-am asezat pe spate, si incet incet am simtit o intepatura, de unde a iesit sange cu o substanta galbuie. Tu mai intrebat daca ma doare, iar eu, cu ochii in lacrimi, am zis ca nu, dar pana la urma n-am mai putut suporta
si am tipat. Ah! te-am scos masea afurisita

Daca as fi un cub de gheata ti-as aluneca pe fata, ti-as aluneca sub bluza, ti-as ajunge la buric. LA NAIBA ca M-AM TOPIT!

Pentru o imbratisare tasteaza tasta 1
Pentru un sarut tasteaza tasta 2
Pentru o noapte de neuitat tasteaza tasta 3
Iar pentru toate astea tasteaza numarul meu de telefon

| MaiiaAna a răspuns:

Un simplu sms (pentru ca il iubesti) sau cu o ocazie anume?

| butterfly2013 explică:

MaiiaAna: e doar un simlu sms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai scrie-i ce face dupa povestestei ce-ai facut astazi poate e interesat si dupa zii sa-ti zica si el. na alte idei nu mai am :p

| MaduBia a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa spui exact ce simti... nu cred ca ai nevoie de ideile altora happy Totusi exista mii de site-uri de pe care te poti inspira happy