| elina21 a întrebat:

Salut, dati-mi un sfat va rog. Acum 6 luni m-am intilnit cu un baiat si ne-am despartit. A fost intentia mea. Acum el isi doreste ca sa fim din nou impreuna pe totdeauna. Nustiu ce sa fac, parca nu as dori sa-l supar, dar si mi-i teama sa ramin cu el mereu impreuna. Totusi el mi-a devenit prima dragoste.ms anticipat

3 răspunsuri:
| Eviix a răspuns:

Daca nu il iubesti mai bine " il superi "!

| elina21 explică (pentru Eviix):

Mie imi place, dar el spunea ca ii plac fetele cu silueta, eu insa nu am formele ca la fotomodel si mereu macomplexez in fata lui. Acum imi spune ca ii place tot in mine. (Adica el niciodata nu mi-a spus ca nu-i place, dar eu mi-am facut pareri. Vreau sa ma simt libera, ci nu incordata

| baleabianca a răspuns:

Păăi mai bine îl "superi" decât să stai cu el din milă! Părerea mea...