| DarkNight123 a întrebat:

Salut de 2 3 zile incoace seara am inceput sa fiu ametit si sa ma doara burta desigur ca acum 1 zi am fost intr-o excursie cu autocaru oare de aia o fi? doar seara mi se intampla

Răspuns Câştigător
| Lovelyix a răspuns:

Nu cred. Ar fi trebuit sa iti treaca de atunci. Poate ai mancat ceva stricat, sau au facut efort.
Incearca sa bei ceai si daca te doare tare apeleaza la o pastiluta. Insanatosire grabnica!

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

Poate sa fie si de la oboseala...
Un drum lung cu autorcarul poate sa destabilizeze organismul!
..probabil ca in 2-3 zile ar trebui sa iti treaca, si nu e ceva grav!
Dar daca tot continua nu ar strica sa faci un consult la medic... poate in realitate o dai in anemie
N-ai de unde sa stii...