| pwttx a întrebat:

Salut! De 3 saptamani mi-am depus cerere de transfer la alt liceu, acel liceu mi-a semnat transferul si si liceul actual.Stiam ca am media la purtare 10 dar aparent e 9, iar eu pe cerere am scris 10, e semnata de ambele scoli dar pe foaia matricola media la purtare e 9. Voi intampina probleme?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca ti-a fost aprobat transferul nu mai trebuie sa-ti faci probleme.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca da, fiindca se pot lega de orice minciuna si atunci cand primesc foia matricola... risti sa ti se revoce transefrul.