| MeMeMe97 a întrebat:

De cati euro trebuie sa fie cartela la orange ca sa imi pot activa netul mobil?! Nu ma pricep prea bine dar am auzit ca la unele oferte de la Vodafone iti sa 150 de mb si trebuie sa te incadrezi in ei pentru ca daca ii terminii adio net mobil, nu vreau sa fie asa! Vreau sa umblu pana imi expira oferta!:Xfuditsaa

2 răspunsuri:
| bellamihaela a răspuns:

Auzi iti poti activa netu pe mobil gratis o saptamna si o sa vezi ca o sa il ai si o luna laughing ca si mine si la rencarcare nu iti i-a euro daca nu functioneaza cumparati cartela de magim 3 euro iti ajunge dar incearca asa ceva la *100# si o sa dai acolo ceva dar nu mai stiu sigur si de cit sa iti zic prostii mai bine nuwinking dar fa asa incearca si intra acolo pe toate si o sa vezi ca o sa-l gasesti... bafta! fundita :*

| blackspe3d a răspuns:

Merge si cu aia de 3 -4 euro