| MeMeMe97 a întrebat:

De cati euro trebuie sa fie cartela la orange ca sa imi pot activa netul?! Nu ma pricep prea bine dar am auzit ca la uneleoferte de la vodafim iti sa 150 de mb si trebuie sa te incadrezi in ei pentru ca daca ii terminii adio net mobil, nu vreau sa fie asa! Vreau sa umblu pana imi expira oferta!:X

1 răspuns:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

La Orange ai pana iti expira oferta, asa cum vrei tuhappy.Cu 5 euro poti sa-ti bagi 1500 d min, sms nelimitat, 100 mb, 75 de mesaje si 75 de minute nationale si internationale.