| McClod a întrebat:

Salut, de ce cand nu intru pe net happy am wirrles daca nu stau pe net 2 ore cand pornesc laptopu iar imi da eroare ca numai merge netu happy dau troubleshoot si imi da ca dsn nu e setat ca e corect si trebuie sa dau restart la wireless de ce? Funda cine ma ajuta sa rezolv problema

1 răspuns:
| peachglow a răspuns:

In mod normal nu ar trebui sa se intample asta.eu cand am avut probleme cu netul am consultat manualul de utilizare al wifi-ului.