| Neymar2 a întrebat:

Eu am net de la RDS, si soramea are modem. De cateva ori pe zi imi pica netu dau restart si merge netu...

Ce sa fac sa rezolv aceasta problema?

1 răspuns:
| CoryCorina a răspuns:

SI eu am RDS:-P...Cea mai maree prostie la inceput iti zic raiul de pe pamant si dupa te trezesti numai cu pagube laughingSuna la asistenta tehnica:-x te vor indruma cat de cat aici nimeni nu iti poate explica fff bine deoarece sunt o groaza de probleme de la ei daca vrei nr de la asistenta tehnica contacteaza-ma prin mesaj privat dar cred ca il gasesti si la ei pe site Mult noroc!