| Jokers666 a întrebat:

De ce dracu fetele astea sunt cu nasu pe sus nici nu dau cu seen la mesaje dar raspund si greu la un mesaj?

Răspuns Câştigător
| AlexValentinn a răspuns:

Sunt cu nasul pe sus datorita indivizilor care le dau zilnic mesaje, exact cum faci tu, si normal ca nu sta sa raspunda pentru ca e enervant si plictisitor si ti se scarbeste sa stai sa raspunzi la mesaje la 10 indivizi pe zi, si pana la urma, daca nu are niciun interes de a cunoaste pe cineva pe internet, sau si in realitate, de ce ti-ar raspunde, ia-o logic, daca tie ti-ar da o fata care e foarte urata sau pur si simplu nu esti interesat deloc de ea, i-ai raspunde doar prin simplul fapt ca asa e frumos? Nu, crede-ma, si tu ai face la fel, ai lasa-o in seen, sau nu i-ai raspunde deloc. Tu ai idee ca fetele care arata bine sau foarte bine cate mesaje primesc zilnic de la alti baieti, cunoscuti sau necunoscuti, le e scarba sa raspunda si la aia pe care ii cunosc, da apoi pe aia care nu ii cunosc. In schimb, am cunoscut si fete care raspund aproape la oricine, dar crede-ma, genul ala de fete sunt cele mai usuratice panarame, adica genul ala de fete sunt atat de usuratice si nimfomane incat s-ar *** cu orice baiat, nu conteaza ca e urat sau frumos, ca e smecher sau fraier, ca e bogat sau sarac. Dar crede-ma, nu ai vrea sa ai de a face cu fete de genu, pentru ca pe langa ca sunt prea usuratice, sunt si foarte proaste, evident, ca daca n-ar fi, n-ar face asa.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru ca nu le interesezi. E greu sa accepti asta?

| Violleta2022 a răspuns:

Poate au si alte lucruri mai impirtante de facut prin casa, decat sa stea cu ochii in telefon!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cauți fete în carne și oase și le lași pe cele virtuale, cu seen, like și block.

| Freya1 a răspuns:

Pur si simplu nu vor sa vorbeasca cu tine si nu ai cum sa le obligi.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Pentru ca sunt plictisite de cate mesaje primesc de la cine stie ce indivizi care incearca aceeasi metoda de conversatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti arate ca nu sunt interesate.

| S8N a răspuns:

Pentru ca au zeci de tipi care sunt la fel de disperati pentru atentia lor cum esti si tu. Fa-te unic si prezinta-te intr-un mod deosebit daca vrei succes online.

| Edisor27 a răspuns:

Subscriu

| Marian7777 a răspuns:

Poate au ceva de făcut în momentele acelea sau pur și simplu nu vor să răspundă. Asta nu înseamnă că sunt cu nasul pe sus!

| Cineva11123 a răspuns:

Asa sunt ele,"femei importante".Cel mai bine le lasi dracu de fete si iesi cu baietii pe undeva.Cand vei cunoaste o fata mai modesta si pe placul tau, cred ca atunci ar fi momentul sa actionezi!