| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua,

De ce fetele nu îmi raspund la mesaje când le scriu? Toate îmi dau seen şi asta nu îmi place. La multe fete de aici de la mine din oraș le-am scris si toate m-au lăsat în seen.

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate au aflat ca ai picat sala de 7 ori. Poate vor unul care are masina.

| SamsungElectronics explică (pentru darrio2007):

Nu-i vorba de asta Darrio laughing)

| darrio2007 a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Inseamna ca mesajele tale nu sunt pe placul lor.
Primul meu comentariu a fost doar o gluma.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca ori nu sunt libere, ori nu au chef sa piarda timp inutil online.

| SharpEagle a răspuns:

Nu mai fi disperat, nu te mai arata hamesit si turbat dupa păsă, ai rabdare si stapanire de sine. Vei fi altfel apreciat. Cu cat te arati mai in foame, cu atat vei fi mai luat la misto, mai speculat, mai superficial tratat.
Si daca le dai, totusi, mesaje, incearca sa le dai scrise corect gramatical.

| FredericChopin a răspuns:

Fetele alea erau ...cum cerd eu... E normal de aia nu ti au raspuns erau "prea ocupate"

| Juliandra00 a răspuns:

Depinde de fete. Unora poate nu le place sa vorbeasca cu tine sau nu se simt confortabil. Poate nu aveau timp sa raspunda. Nu ai de unde sa stii, dar parerea mea ca si fata are fi s-o lasi mai moale si sa nu le mai dai atata atentie. Deseori fetele vor atentie, le place cand o au, iar dupa, cand atentia dispare incepe sa te caute.
Parerea mea.

| Flo31 a răspuns:

Data viitoare când scrii ceva cuiva și te lăsa așa, scrie-i în felul următor: Ai uitat să apeși butonul de send?

| Terezapascu a răspuns:

Poate nu sunt disponibile sau interesate. Nu e ok sa lasi in seen, asa e, dar in acelasi timp unele persoane nu au taria de a spune,, nu,, sau nu vor sa te raneasca, respingandu-te.
Ori poate ai un mod de abordare care li se pare nepotrivit. Incearca sa nu fii intrusiv, sa spamezi, sa intri in conversatii personale ceva vreme.