| CiprianDCY a întrebat:

De ce imi apare aceasta eroare la o prietena pe chat de pe facebook? "Acest mesaj nu mai este disponibil, deoarece a fost identificat ca fiind abuziv sau a fost marcat ca spam." Problema mai e cand vreau sa ii vad profilul imi mai arata: "Ne pare rău, această pagină nu este disponibilă

Linkul pe care l-ai accesat nu este valid sau pagina a fost ştearsă." Din ce cauza? Rog sa raspunda cine stie! Multumesc

5 răspunsuri:
| Annitu30 a răspuns:

Inseamna ca tipa si-a sters contul de facebook sau ti-a dat block.

| RennaM a răspuns (pentru Annitu30):

Si-a sters contul pentru ca daca iar fii dat block atunci iar fi disparut de tot din lista de chat

| Loredana10 a răspuns:

Si-a sters contul sau i-ai dat bloc sau ea tia dat.Ca si o prietena de-a mea din greseala sia sters contul si asa apare la mesaje, asa apare cand dau la ea la pagina.

| Abcdef112 a răspuns:

Pai dai la cheita aia de langa ''acasa'' sus dai click iti apare ''cum blochez o persoana dai click acoo si acolo scrie vezi toti utilizatorii blocati, vezi daca o ai blocata, ii dai deblock sper ca te-am ajutat