| Darko18 a întrebat:

Salut, de ce nu pot sa imi schimb poza pe pe messenger? am incercat de vreo 20 de ori si tot poza care era inaine ramane pe avatar, ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Se mai intampla, e normal.Incearca sa stergi poza pe care o ai in momentul respectiv si pune-o din nou pe cea pe care o doresti.Asteapta putin si va functiona!

| XK a răspuns:

Dai si tu un restart straight face

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

S-ar putea sa fie chiar de la ei, dar ai putea sa incerci sa pui poza la avatar si apoi sa iesi de pe mess si sa mai intri odata.Ciaw!